Yatırdığınız miktara göre
sizlere bonusumuz
var Promosyon kodu beststav

beststav

U21 EURO elemeleri doruğa ulaştı

2021 UEFA Avrupa 21 Yaş Altı Şampiyonası elemeleri, Ekim fikstürlerinin yoğun programı ile şekillenmeye devam etti.

Grup birincisi olarak kalifiye oldu : İngiltere, Rusya, İspanya, Danimarka
Grup birincisi veya en iyi beş ikinciden biri : Hollanda, İsviçre

53 UEFA üyesi federasyonun tarafları, 16 takımlık finallerde eş ev sahibi Macaristan ve Slovenya'ya katılmak için yarışıyor. Dokuz grup galibi ve en iyi beş ikincisi hak kazanacak.

Nitelikli tablolar


Grup 1

Puan : İtalya (16), İrlanda Cumhuriyeti (16), İsveç (15), İzlanda (15), Ermenistan (3), Lüksemburg (3)

Fikstür
12/11 : İrlanda Cumhuriyeti – İzlanda, Lüksemburg – İtalya
17/11 : Lüksemburg – İrlanda Cumhuriyeti, İtalya – İsveç

Switzerland are heading to the finals after beating Liechtenstein

İsviçre, Liechtenstein Getty Images'i mağlup ettikten sonra finale gidiyor

Grup 2

Puan : İsviçre (24), Fransa (21), Gürcistan (12), Slovakya (9), Azerbaycan (6), Lihtenştayn (3)

Fikstür
12/11 : Gürcistan – Slovakya, Liechtenstein – Fransa, İsviçre – Azerbaycan
16/11 : Fransa – İsviçre
17/11 : Slovakya – Liechtenstein

3. Grup

Puan : İngiltere (22), Avusturya (15), Arnavutluk (11), Kosova (9), Türkiye (7), Andorra (5)

Fikstür
13/11 : Türkiye – Avusturya, Kosova – Arnavutluk, İngiltere – Andorra
17/11 : İngiltere – Arnavutluk, Türkiye – Kosova, Avusturya – Andorra

4. grup

Croatia put ten goals past San Marino then beat Greece

Hırvatistan San Marino'yu geçerek on gol attı, ardından Yunanistan Getty Images'i yendi

Puan : Cech Republic (18), İskoçya (17), Hırvatistan (16), Yunanistan (13), Litvanya (7), San Marino (0)

Fikstür
12/11 : İskoçya – Hırvatistan, Yunanistan – Çek Cumhuriyeti, Litvanya – San Marino
17/11 : Yunanistan – İskoçya, Hırvatistan – Litvanya

Grup 5

Puan : Rusya (23), Polonya (17), Bulgaristan (15), Sırbistan (12), Estonya (5), Letonya (4)

Fikstür
12/11 : Bulgaristan – Estonya, Polonya – Letonya

Grup 6

Puan : İspanya (22), Kuzey Makedonya (14), İsrail (12), Kazakistan (10), Karadağ (7), Faroe Adaları (6)

Fikstür
12/11 : İspanya – Faroe Adaları, İsrail – Kuzey Makedonya
17/11 : Kuzey Makedonya – Karadağ, İspanya – İsrail, Kazakistan – Faroe Adaları

Grup 7

Netherlands made it eight wins from eight against Cyprus

Hollanda, Kıbrıs'a karşı sekizde sekiz galibiyet elde etti Getty Images

Puan : Hollanda (24), Portekiz (18), Norveç (10), Beyaz Rusya (8), Kıbrıs (7), Cebelitarık (0)

Fikstür
12/11 : Portekiz – Beyaz Rusya
15/11 : Portekiz – Kıbrıs, Hollanda – Beyaz Rusya,
18/11 : Portekiz – Hollanda, Cebelitarık – Kıbrıs

Grup 8

Puan : Danimarka (25), Romanya (19), Ukrayna (10), Finlandiya (10), Kuzey İrlanda (9), Malta (1)

Fikstür
13/11 : Malta – Ukrayna
17/11 : Romanya – Danimarka, Ukrayna – Kuzey İrlanda, Malta – Finlandiya

Germany beat Moldova then Bosnia and Herzegovina to move top of Group 9

Almanya, Moldova'yı, ardından Bosna-Hersek'i mağlup ederek 9.Grup'un zirvesine yükseldi Getty Images

Grup 9

Puan : Almanya (15), Belçika (13), Bosna Hersek (8), Moldova (7), Galler (6)

Fikstür
13/11 : Galler – Moldova
17/11 : Bosna-Hersek – Belçika, Almanya – Galler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu