Yatırdığınız miktara göre
sizlere bonusumuz
var Promosyon kodu beststav

beststav

Eleme turu play-off kılavuzu

UEFA Futsal EURO 2022 eleme play-off'ları, Aralık ayında başlayan yeni ev-deplasman eleme grup aşamasındaki son yedi sırayı belirleyecek.

  • Dokuz UEFA Futsal EURO 2022 eleme turu grup ikincisi ve gruplarındaki ilk ikiye karşı en iyi rekoru olan beş üçüncü olan takım, eleme turu play-off'larına giriyor.
  • Play-off galipleri, Aralık 2020 ve Nisan 2021 arasındaki altı maç günü boyunca ev sahibi ve deplasman grupları olarak oynanan eleme grup aşamasındaki eleme grup galiplerine ve FIFA Futsal Dünya Kupası elit turu yarışmacılarına katılıyor.
  • 19 Ocak – 6 Şubat 2022 tarihleri arasında Amsterdam ve Groningen'de yapılacak finallerde on beş takım sonunda Hollanda'ya katılacak.

Play-off kılavuzu

  • San Marino, bu aşamaya ulaşmak için herhangi bir seviyedeki herhangi bir UEFA müsabakasında ilk kez bir tur attı.
  • İsrail ayrıca ilk kez bir futsal yarışması turu yaşadı.
  • Türkiye 2012 finallerine katılmaya hak kazandı.
  • Litvanya, 2021 FIFA Futsal Dünya Kupası'nda ev sahibi olarak yarışacak.
  • İngiltere ile Kuzey Makedonya arasındaki beraberliğin iki ayağı da Üsküp'te oynanacak
  • Ermenistan ile Bulgaristan arasındaki beraberlik Aralık ayında oynanacak

Zaten eleme grup aşamasında

  • 2020 FIFA Futsal Dünya Kupası elit turunda yarışan takımlar: Azerbaycan, Beyaz Rusya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya, Fransa, İtalya, Kazakistan, Portekiz (sahipleri), Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, Ukrayna
  • Eleme turu grup kazananları: Arnavutluk, Belçika, Bosna Hersek, Gürcistan, Macaristan, Letonya, Moldova, Norveç, Polonya

İlk bacaklar

Germany take on Switzerland

Almanya, İsviçre DFB'yi ele geçirdi

2 Kasım
Karadağ 3-0 Litvanya

3 Kasım
İsrail – Kıbrıs

4 Kasım
San Marino – Danimarka

6 Kasım
Türkiye – Yunanistan
İsviçre – Almanya

8 Kasım
İngiltere – Kuzey Makedonya (Kuzey Makedonya'da oynandı)

İkinci bacaklar

7 Kasım
Kıbrıs – İsrail

8 Kasım
Danimarka – San Marino
Litvanya – Karadağ

9 Kasım
Kuzey Makedonya – İngiltere
Almanya – İsviçre

10 Kasım
Yunanistan – Türkiye

Tarihler tbc

Bulgaristan – Ermenistan (her iki ayak)

Eleme grup aşaması çekilişi

Futsal EURO 2018 final highlights

Futsal EURO 2018 finali özeti

Grup 1: San Marino / Danimarka, Hırvatistan, Arnavutluk, Ukrayna

2.Grup : Bulgaristan / Ermenistan, Fransa, Gürcistan, Rusya

3. Grup : Türkiye / Yunanistan, Azerbaycan, Slovakya, Moldova

4.Grup : İngiltere / Kuzey Makedonya, Romanya, Sırbistan, Bosna Hersek

5.Grup : İsrail / Kıbrıs, Kazakistan, Macaristan, Beyaz Rusya

6.Grup : İsviçre / Almanya, İspanya, Letonya, Slovenya

7. Grup : Karadağ / Litvanya, İtalya, Belçika, Finlandiya

8. Grup : Polonya, Portekiz (sahipleri), Norveç, Çek Cumhuriyeti

Birbirine düşürmek

Sekizinci sırada ikinciye karşı Yedinci sırada ikinci

  • 14-17 Kasım 2021 tarihleri arasında iki ayaklı kravat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu