Yatırdığınız miktara göre
sizlere bonusumuz
var Promosyon kodu beststav

beststav

Eleme grup aşaması kılavuzu

ı

Sekiz grup galibi ve en iyi altı ikinci, 9 Ocak – 6 Şubat 2022 tarihleri arasındaki finallerde Hollanda’ya ev sahipliği yaparken, kalan iki yarışmacı 14-17 Kasım 2021 tarihleri arasında diğer rıhtım için oynayacak.

  • Finaller artık 16 takıma çıkarıldı ve her ikisi yerine dört yılda bir oynanıyor
  • Portekiz, 2018’de Slovenya’da ilk kez kazandığı unvanı korumayı hedefliyor
  • İspanya yedi şampiyonluk kazandı (Futsal EURO 1999’da şampiyonluk statüsü kazanmadan önceki ilk 1996 turnuvası dahil)
  • İki kez şampiyon olan İtalya ve 1999 galibi Rusya, İspanya ile birlikte her final turnuvasında oynadı
  • Şu anda eleme grupları aşamasında onaylanan takımlardan, bunlar ilk kez final maçı kazanmayı umuyor: Arnavutluk, Finlandiya, Gürcistan, Letonya, Moldova, Norveç, Slovakya
  • Kazakistan, Portekiz, Rusya ve İspanya, ev sahibi Litvanya ile birlikte 12 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında 2021 FIFA Futsal Dünya Kupası’nda iki Avrupa rıhtımı daha kurulacak.

Nitelikli gruplar

Futsal EURO 2018 final highlights

 

Futsal EURO 2018 finali özeti

1. Grup : San Marino / Danimarka *, Hırvatistan, Arnavutluk, Ukrayna

2.Grup : Bulgaristan / Ermenistan *, Fransa, Gürcistan, Rusya

3. Grup : Türkiye / Yunanistan *, Azerbaycan, Slovakya, Moldova

4.Grup : İngiltere / Kuzey Makedonya *, Romanya, Sırbistan, Bosna Hersek

5.Grup : İsrail / Kıbrıs *, Kazakistan, Macaristan, Beyaz Rusya

6.Grup : İsviçre / Almanya *, İspanya, Letonya, Slovenya

7. Grup : Karadağ / Litvanya *, İtalya, Belçika, Finlandiya

8. Grup : Polonya, Portekiz (sahipleri), Norveç, Çek Cumhuriyeti

Fikstür tarihleri

6-9 Aralık 2020
25 Ocak – 3 Şubat 2021
1–10 Mart 2021
5–14 Nisan 2021

Final oynamak

Sekizinci sırada ikinciye karşı Yedinci sırada ikinci

  • 14-17 Kasım 2021 tarihleri arasında iki ayaklı kravat.

Yarışmacılar

  • FIFA Futsal Dünya Kupası elit turunda yarışan takımlar: Azerbaycan, Beyaz Rusya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya, Fransa, İtalya, Kazakistan, Portekiz (sahipleri), Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, Ukrayna
  • Dokuz eleme turu grup galibi: Arnavutluk, Belçika, Bosna Hersek, Gürcistan, Macaristan, Letonya, Moldova, Norveç, Polonya
  • Yedi eleme turu play-off galibi (beraberlikler 2-11 Kasım’da oynandı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu