Yatırdığınız miktara göre
sizlere bonusumuz
var Promosyon kodu beststav

beststav

Ön yuvarlak bağlar

UEFA Futsal Şampiyonlar Ligi ön eleme turu 24-29 Kasım tarihleri arasında oynanacak ve tek seferlik beraberliğin 23 galibi 9 Aralık'taki 32 beraberlik turunda zaten onaylanan dokuz takıma katılıyor.

  • Pesaro, geçen yıl iki geç Murcia FS golünün elit tur kararını 3-1'den 3-3'e geri çektiğinde finalde yer alamadı (Pesaro'nun galibiyete ihtiyacı vardı)
  • Araz Naxçivan 2014'te bronz madalya aldı
  • Chrudim ve Araz 15. kez giriyorlar, 14. için Encamp: sadece Kairat Almaty (32. turda 17. sırada) yer aldı.
  • İlk 15 yarışmacı arasında, bu yaz Inter'den Ricardinho ve Ortiz ile birden fazla şampiyona imza atan Fransız ACCS Asnières Villeneuve 92 yer alıyor.
  • Tüm ilk oyuncular: Olmissum, Crvena zvezda, United Galati, FC Salines, FC Prishtina, ACCS Asnières Villeneuve 92, Hammarby, Petro-w, Akaa, Piyalepaşa, Utleira Idrettslag, Dolphins Ashdod, Cherno More Varna, Swansea Üniversitesi, Rosario Futsal
  • Tüm UEFA futsal maçları bir sonraki duyuruya kadar kapalı kapılar ardında oynanacaktır.
  • 32 turda giriyor: Barça (sahipleri), Inter FS, Sporting CP, Kairat Almaty, Benfica, KPRF, TTG-Ugra, Aktobe, Dobovec

Maç programı

24 Kasım Salı
Vytis ve Hammarby

25 Kasım Çarşamba
Swansea University – Bielsko-Biała Bilançosu
ACCS Asnières Villeneuve 92 ile Crvena zvezda
Priştine Futsal – Tiran

26 Kasım Perşembe
Omonia Nicosia – Fiorentino
Futsal Mirerva vs PYF Saltiers

27 Kasım Cuma
Futsal Gentofte vs Leo Futsal Kulübü
Futsal Team Charleroi vs Lynx FC

28 Kasım Cumartesi
Viten Orsha – Cherno More Varna
Petro-w – Lučenec
Kherson – Rosario Futsal
Allstars Wiener Neustadt – Luxol St Andrews
Utleira Idrettslag – Hovocubo
Tiflis Devlet Üniversitesi vs Berettyóújfalu
Hohenstein-Ernstthal – Piyalepaşa
FC Encamp ve FC Salines
Titograd vs Pesaro
Chrudim – Akaa
Olmissum vs SMS Viimsi

29 Kasım Pazar
United Galati – Yunuslar Ashdod
Differdange – Londra Helvecia
AEK Futsal Club – Araz Naxçivan
Shkupi 1927 – Blue Magic FC Dublin

Maç takvimi

32 Turu: 12-17 Ocak (çekiliş: 9 Aralık)
16-21 Şubat (çekiliş: tbc)
Finaller (Çeyrek final, Yarı final, Final): Nisan / Mayıs tbc

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu