Yatırdığınız miktara göre
sizlere bonusumuz
var Promosyon kodu beststav

beststav

Fikstürler ve sonuçlar

Tüm 2020/21 UEFA Uluslar Ligi fikstürleri ve sonuçlarıyla güncel kalın.

Eleme lig tabloları

MAÇ GÜNÜ 1

Highlights: Germany 1-1 Spain

Maç Özetleri: Almanya 1-1 İspanya

3 Eylül Perşembe
A4 Almanya 1-1 İspanya
A4 Ukrayna 2-1 İsviçre
B3 Rusya 3-1 Sırbistan
B3 Türkiye 0-1 Macaristan
B4 Bulgaristan 1-1 İrlanda Cumhuriyeti
B4 Finlandiya 0-1 Galler
C3 Moldova 1-1 Kosova
C3 Slovenya 0-0 Yunanistan
D1 Faroe Adaları 3-2 Malta
D1 Letonya 0-0 Andorra

4 Eylül Cuma
A1 İtalya 1-1 Bosna Hersek
A1 Hollanda 1-0 Polonya
B1 Norveç 1-2 Avusturya
B1 Romanya 1-1 Kuzey İrlanda
B2 İskoçya 1-1 İsrail
B2 Slovakya 1-3 Çek Cumhuriyeti
C4 Belarus 0-2 Arnavutluk
C4 Litvanya 0-2 Kazakistan

Highlights: Portugal 4-1 Croatia

Öne Çıkanlar: Portekiz 4-1 Hırvatistan

5 Eylül Cumartesi
A2 İzlanda 0-1 İngiltere
A2 Danimarka 0-2 Belçika
A3 Portekiz 4-1 Hırvatistan
A3 İsveç 0-1 Fransa
C1 Azerbaycan 1-2 Lüksemburg
C1 Kıbrıs 0-2 Karadağ
C2 Kuzey Makedonya 2-1 Ermenistan
C2 Estonya 0-1 Gürcistan
D2 Cebelitarık 1-0 San Marino

MAÇ GÜNÜ 2

6 Eylül Pazar
A4 İspanya 4-0 Ukrayna
A4 İsviçre 1-1 Almanya
B3 Sırbistan 0-0 Türkiye
B3 Macaristan 2-3 Rusya
B4 Wales 1-0 Bulgaristan
B4 İrlanda Cumhuriyeti 0-1 Finlandiya
C3 Slovenya 1-0 Moldova
C3 Kosova 1-2 Yunanistan
D1 Andorra 0-1 Faroe Adaları
D1 Malta 1-1 Letonya

Highlights: Northern Ireland 1-5 Norway

Öne Çıkanlar: Kuzey İrlanda 1-5 Norveç

7 Eylül Pazartesi
A1 Bosna Hersek 1-2 Polonya
A1 Hollanda 0-1 İtalya
B1 Avusturya 2-3 Romanya
B1 Kuzey İrlanda 1-5 Norveç
B2 Çek Cumhuriyeti 1-2 İskoçya
B2 İsrail 1-1 Slovakya
C4 Kazakistan 1-2 Beyaz Rusya
C4 Arnavutluk 0-1 Litvanya

8 Eylül Salı
A2 Belçika 5-1 İzlanda
A2 Danimarka 0-0 İngiltere
A3 Fransa 4-2 Hırvatistan
A3 İsveç 0-2 Portekiz
C1 Kıbrıs 0-1 Azerbaycan
C1 Lüksemburg 0-1 Karadağ
C2 Ermenistan 2-0 Estonya
C2 Gürcistan 1-1 Kuzey Makedonya
D2 San Marino 0-2 Lihtenştayn

MAÇ GÜNÜ 3

Highlights: Ukraine 1-2 Germany

Öne Çıkanlar: Ukrayna 1-2 Almanya

10 Ekim Cumartesi
A4 İspanya 1-0 İsviçre
A4 Ukrayna 1-2 Almanya
C1 Lüksemburg 2-0 Kıbrıs
C1 Karadağ 2-0 Azerbaycan
D1 Faroe Adaları 1-1 Letonya
D1 Andorra 0-0 Malta
D2 Liechtenstein 0-1 Cebelitarık

11 Ekim Pazar
A1 Bosna Hersek 0-0 Hollanda
A1 Polonya 0-0 İtalya
A2 İngiltere 2-1 Belçika
A2 İzlanda 0-3 Danimarka
A3 Hırvatistan 2-1 İsveç
A3 Fransa 0-0 Portekiz
B1 Norveç 4-0 Romanya
B1 Kuzey İrlanda 0-1 Avusturya
B2 İsrail 1-2 Çek Cumhuriyeti
B2 İskoçya 1-0 Slovakya
B3 Rusya 1-1 Türkiye
B3 Sırbistan 0-1 Macaristan
B4 İrlanda Cumhuriyeti 0-0 Galler
B4 Finlandiya 2-0 Bulgaristan
C2 Ermenistan 2-2 Gürcistan
C2 Estonya 3-3 Kuzey Makedonya
C3 Yunanistan 2-0 Moldova
C3 Kosova 0-1 Slovenya
C4 Litvanya 2-2 Beyaz Rusya
C4 Kazakistan 0-0 Arnavutluk

Highlights: England 2-1 Belgium

Maç Özetleri: İngiltere 2-1 Belçika

MAÇ GÜNÜ 4

13 Ekim Salı
A4 Almanya 3-3 İsviçre
A4 Ukrayna 1-0 İspanya
C1 Karadağ 1-2 Lüksemburg
C1 Azerbaycan 0-0 Kıbrıs
D1 Letonya 0-1 Malta
D1 Faroe Adaları 2-0 Andorra
D2 Lihtenştayn 0-0 San Marino

14 Ekim Çarşamba
A1 İtalya 1-1 Hollanda
A1 Polonya 3-0 Bosna Hersek
A2 İngiltere 0-1 Danimarka
A2 İzlanda 1-2 Belçika
A3 Hırvatistan 1-2 Fransa
A3 Portekiz 3-0 İsveç
B1 Norveç 1-0 Kuzey İrlanda
B1 Romanya 0-1 Avusturya
B2 İskoçya 1-0 Çek Cumhuriyeti
B2 Slovakya 2-3 İsrail
B3 Rusya 0-0 Macaristan
B3 Türkiye 2-2 Sırbistan
B4 Finlandiya 1-0 İrlanda Cumhuriyeti
B4 Bulgaristan 0-1 Galler
C2 Estonya 1-1 Ermenistan
C2 Kuzey Makedonya 1-1 Gürcistan
C3 Yunanistan 0-0 Kosova
C3 Moldova 0-4 Slovenya
C4 Belarus 2-0 Kazakistan
C4 Litvanya 0-0 Arnavutluk

MAÇ GÜNÜ 5

14 Kasım Cumartesi
D1 Malta – Andorra (15:00)
D2 San Marino – Cebelitarık (15:00)
C1 Azerbaycan – Karadağ (18:00)
C1 Kıbrıs – Lüksemburg (18:00)
D1 Letonya – Faroe Adaları (18:00)
A3 Portekiz – Fransa (20:45)
A3 İsveç – Hırvatistan (20:45)
A4 Almanya vs Ukrayna (20:45)
A4 İsviçre – İspanya (20:45)

15 Kasım Pazar
B2 Slovakya – İskoçya (15:00)
C2 Kuzey Makedonya – Estonya (15:00)
A1 Hollanda – Bosna Hersek (18:00)
B3 Türkiye-Rusya (18:00)
B4 Bulgaristan-Finlandiya (18:00)
B4 Galler – İrlanda Cumhuriyeti (18:00)
C2 Gürcistan – Ermenistan (18:00)
C4 Arnavutluk – Kazakistan (18:00)
C4 Belarus – Litvanya (18:00)
A1 İtalya – Polonya (20:45)
A2 Belçika – İngiltere (20:45)
A2 Danimarka – İzlanda (20:45)
B1 Avusturya – Kuzey İrlanda (20:45)
B1 Romanya – Norveç (20:45)
B2 Çek Cumhuriyeti – İsrail (20:45)
B3 Macaristan – Sırbistan (20:45)
C3 Moldova – Yunanistan (20:45)
C3 Slovenya – Kosova (20:45)

MAÇ GÜNÜ 6

17 Kasım Salı
A3 Hırvatistan vs Portekiz (20:45)
A3 Fransa – İsveç (20:45)
A4 İspanya – Almanya (20:45)
A4 İsviçre – Ukrayna (20:45)
C1 Lüksemburg vs Azerbaycan (20:45)
C1 Karadağ vs Kıbrıs (20:45)
D1 Andorra – Letonya (20:45)
D1 Malta – Faroe Adaları (20:45)
D2 Gibraltar – Liechtenstein (20:45)

2020/21 Nations League: new format explained

2020/21 Nations League: yeni format açıklandı

18 Kasım Çarşamba
C4 Arnavutluk – Beyaz Rusya (16:00)
C4 Kazakistan – Litvanya (16:00)
C2 Armenia – Kuzey Makedonya (18:00)
C2 Gürcistan – Estonya (18:00)
A1 Bosna Hersek – İtalya (20:45)
A1 Polonya – Hollanda (20:45)
A2 Belçika – Danimarka (20:45)
A2 İngiltere – İzlanda (20:45)
B1 Avusturya – Norveç (20:45)
B1 Kuzey İrlanda – Romanya (20:45)
B2 Çek Cumhuriyeti – Slovakya (20:45)
B2 İsrail – İskoçya (20:45)
B3 Macaristan – Türkiye (20:45)
B3 Sırbistan vs Rusya (20:45)
B4 İrlanda – Bulgaristan (20:45)
B4 Galler – Finlandiya (20:45)
C3 Yunanistan – Slovenya (20:45)
C3 Kosova – Moldova (20:45)

Finaller ne zaman?

2020/21 UEFA Uluslar Ligi final turnuvası için tarihler, Eylül 2020’de UEFA İcra Komitesi toplantısında onaylandı. Yarı finaller, 6 ve 7 Ekim 2021’de final ve üçüncü sıradaki play-off ile oynanacak. 10 Ekim’de takip edin.

Grup A1’deki takımları olan üç dernek, turnuvaya ev sahipliği yapmakla ilgilendiğini açıkladı: İtalya, Hollanda ve Polonya. Prensip olarak, bu grubun galibi final ev sahibi olarak atanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu