Yatırdığınız miktara göre
sizlere bonusumuz
var Promosyon kodu beststav

beststav

İlk eleme turu beraberliği

Nations League Programı
01 aralık
02 aralık

UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi sezonu ilk eleme turu ile başlıyor – Salı ve Çarşamba günleri oynanacak 20 tek bacaklı beraberlik.

  • Maçlar
  • Kazananlar, 6 Kasım'daki ikinci eleme turu çekilişine ilerlerken, 18 ve 19 Kasım'da o aşamada on galip, ardından 32 kulübe verilen 22 kulübe katılırlar.
  • İlk maça çıkan oyuncular: ALG Spor, Benfica, CSKA Moskva, Ramat HaSharon, Kamenica Sasa, Lanchkhuti, Okzhetpes, Racing FC Union, Vålerenga
  • KÍ Klaksvík ve SFK 2000 Saraybosna rekor bir 18. sezona giriyor, 32 yarışmacı Brøndby'ye eşit (Saraybosna'yı sevenler art arda 18. yıl Avrupa'da)
  • Glasgow City geçen sezon ikinci kez çeyrek finale yükseldi; Valur bu aşamayı 2005/06'da yaptı ve bu turdaki rakipleri HJK Helsinki oraya 2002/03'te ulaştı.
  • Geçen sezon Arnavutluk'un Vllaznia ve Kosovalı Mitrovica takımları, kendi ülkelerinden 32 tura çıkan ilk takımlar oldu.
  • FC Minsk, Gintra Universitetas ve Olimpia Cluj daha önce 16. tura çıktı.
  • Spartak, geçen sezonun ön eleme turunda Anenii Noi'yi 12-0 yendi
  • Anderlecht, geçen sezonun ön eleme turunda Brüksel'de Linfield'ı 3-1 mağlup etti
  • Olimpia Cluj, 2012/13 ve 2018/19 eleme turlarında Birkirkara'yı mağlup etti

Salı

Vllaznia – ALG Spor
Olimpia Cluj – Birkirkara
SFK 2000 Saraybosna – Ramat Hasharon
Ferencváros – Racing FC Union Lüksemburg

Çarşamba

Glasgow City reached last season's quarter-finals

Glasgow City geçen sezonun çeyrek finaline ulaştı Getty Images

Okzhetpes vs Lanchkhuti
WFC-2 Kharkiv vs Alashkert
Pomurje – Breznica Pljevlja
NSA Sofia – Kamenica Sasa
PAOK ve SL Benfica
Gintra Universitetas – Slovan Bratislava
Apollon LFC ve Swansea City
FC Minsk – Rīgas FS
CSKA Moskva – Flora Tallinn
St.Pölten – Mitrovica
Valur – HJK Helsinki
Górnik Łęczna – ŽNK Split
Vålerenga – KÍ Klaksvík
ŽFK Spartak ve Agarista-ȘS Anenii Noi
Anderlecht – Linfield
Glasgow City – Peamount United

Turnuva takvimi

İlk eleme turu: 3/4 Kasım
İkinci eleme turu çekilişi: 12:00 CET, 6 Kasım, Nyon
İkinci eleme turu: 18/19 Kasım
32 tur çekilişi: 12:00 CET, 24 Kasım, Nyon
Son 32: 8/9 ve 15/16 Aralık
Son 16 çekiliş: 18 Aralık
Son 16: 3/4 ve 10/11 Mart
Çeyrek final ve yarı final kurası: 12 Mart
Çeyrek final: 23/24 Mart ve 31 Mart / 1 Nisan
Yarı finaller: 24/25 Nisan ve 1/2 Mayıs
Final: 16 Mayıs (Gamla Ullevi, Gothenburg)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu