Yatırdığınız miktara göre
sizlere bonusumuz
var Promosyon kodu beststav

beststav

Tüm Perşembe gecesi sonuçları

2020/21 UEFA Avrupa Ligi grup aşaması başladı. Şimdiye kadarki tüm sonuçları ve gelecek fikstürleri öğrenin.

1. maç

22 Ekim Perşembe

Grup A : Young Boys 1-2 Roma, CSKA Sofia 0-2 CFR Cluj
Grup B : Dundalk 1-2 Molde, Rapid Wien 1-2 Arsenal
C Grubu : Leverkusen 6-2 Nice, Hapoel Beer-Sheva 3-1 Slavia Praha
D Grubu : Standart Liège 0-2 Rangers, Lech Poznań 2-4 Benfica
E Grubu : PSV Eindhoven 1-2 Granada, PAOK 1-1 Omonoia
F Grubu : Napoli 0-1 AZ Alkmaar, Rjieka 0-1 Real Sociedad
G Grubu : Braga 3-0 AEK Atina, Leicester 3-0 Zorya Luhansk
H Grubu : Kelt 1-3 AC Milan, Sparta Praha 1-4 LOSC Lille
Grup I : Villarreal 5-3 Sivasspor, Maccabi Tel-Aviv 1-0 Qarabağ
J Grubu : Tottenham 3-0 LASK, Ludogorets 1-2 Royal Antwerp
K Grubu : Dinamo Zagreb 0-0 Feyenoord, Wolfsberg 1-1 CSKA Moskova
L Grubu : Hoffenheim 2-0 Crvena zvezda, Slovan Liberec 1-0 Gent

2. maç

29 Ekim Perşembe

Grup A : Roma – CSKA Sofia (21:00 CET), CFR Cluj – Young Boys (21:00 CET)
Grup B : Arsenal – Dundalk (21:00 CET), Molde – Rapid Wien (21:00 CET)
C Grubu : Slavia Praha – Leverkusen (21:00 CET), Nice – Hapoel Beer-Sheva (21:00 CET)
D Grubu : Benfica – Standard Liège (21:00 CET), Rangers – Lech Poznań (21:00 CET)
E Grubu : Omonoia – PSV Eindhoven (21:00 CET), Granada – PAOK (21:00 CET)
F Grubu : Real Sociedad – Napoli (21:00 CET), AZ Alkmaar – Rijeka (21:00 CET)
G Grubu : AEK Athens – Leicester (18:55 CET), Zorya Luhansk – Braga (18:55 CET)
H Grubu : AC Milan – Sparta Praha (18:55 CET), LOSC Lille – Celtic (18:55 CET)
Grup I : Qarabağ – Villarreal (18:55 CET), Sivasspor – Maccabi Tel-Aviv (18:55 CET)
Grup J : LASK – Ludogorets (18:55 CET), Royal Antwerp – Tottenham (18:55 CET)
K Grubu : CSKA Moskva – Dinamo Zagreb (18:55 CET), Feyenoord – Wolfsberg (18:55 CET)
Grup L : Gent – Hoffenheim (18:55 CET), Crvena zvezda – Slovan Liberec (18:55 CET)

3. maç

5 Kasım Perşembe

Grup A : Roma – CFR Cluj (18:55 CET), Young Boys – CSKA Sofia (21:00 CET)
Grup B : Hızlı Wien – Dundalk (18:55 CET), Arsenal – Molde (21:00 CET)
C Grubu : Slavia Praha – Nice (18:55 CET), Hapoel Beer-Sheva – Leverkusen (18:55 CET)
D Grubu : Benfica – Rangers (18:55 CET), Lech Poznań – Standard Liège (18:55 CET)
E Grubu : PAOK – PSV Eindhoven (18:55 CET), Omonoia – Granada (18:55 CET)
F Grubu : Real Sociedad – AZ Alkmaar (18:55 CET), Rijeka – Napoli (18:55 CET)
G Grubu : Leicester – Braga (21:00 CET), Zorya Luhansk – AEK Athens (21:00 CET)
H Grubu : Celtic – Sparta Praha (21:00 CET), AC Milan – LOSC Lille (21:00 CET)
Grup I : Sivasspor – Qarabağ (18:55 CET), Villarreal – Maccabi Tel-Aviv (21:00 CET)
J Grubu : Ludogorets – Tottenham (18:55 CET), Royal Antwerp – LASK (21:00 CET)
K Grubu : Dinamo Zagreb – Wolfsberg (21:00 CET), Feyenoord – CSKA Moskva (21:00 CET)
Grup L : Crvena zvezda – Gent (21:00 CET), Hoffenheim – Slovan Liberec (21:00 CET)

4. maç

26 Kasım Perşembe

Grup A : CSKA Sofia – Young Boys (18:55 CET), CRF Cluj – Roma (21:00 CET)
Grup B : Molde – Arsenal (18:55 CET), Dundalk – Rapid Wien (21:00 CET)
C Grubu : Leverkusen – Hapoel Beer-Sheva (21:00 CET), Nice – Slavia Praha (21:00 CET)
D Grubu : Standart Liège – Lech Poznań (21:00 CET), Rangers – Benfica (21:00 CET)
E Grubu : PSV Eindhoven – PAOK (21:00 CET), Granada – Omonoia (21:00 CET)
F Grubu : Napoli – Rijeka (21:00 CET), AZ Alkmaar – Real Sociedad (21:00 CET)
G Grubu : Braga – Leicester (18:55 CET), AEK Athens – Zorya Luhansk (18:55 CET)
H Grubu : Sparta Praha – Celtic (18:55 CET), LOSC Lille – AC Milan (18:55 CET)
Grup I : Maccabi Tel-Aviv – Villarreal (18:55 CET), Qarabağ – Sivasspor (18:55 CET)
Grup J : LASK – Royal Antwerp (18:55 CET), Tottenham – Ludogorets (21:00 CET)
K Grubu : CSKA Moskva – Feyenoord (18:55 CET), Wolfsberg – Dinamo Zagreb (18:55 CET)
Grup L : Gent – Crvena zvezda (18:55 CET), S lovan Liberec – Hoffenheim (18:55 CET)

5. maç

3 Aralık Perşembe

Grup A : Roma vs Young Boys (21:00 CET), CFR Cluj – CSKA Sofia (21:00 CET)
Grup B : Arsenal – Rapid Wien (21:00 CET), Molde – Dundalk (21:00 CET)
C Grubu : Slavia Praha – Hapoel Beer-Sheva (21:00 CET), Nice – Leverkusen (21:00 CET)
D Grubu : Benfica – Lech Poznań (21:00 CET), Rangers – Standard Liège (21:00 CET)
E Grubu : Granada – PSV Eindhoven (21:00 CET), Omonoia – PAOK (21:00 CET)
F Grubu : AZ Alkmaar – Napoli (21:00 CET), Real Sociedad – Rijeka (21:00 CET)
G Grubu : AEK Atina – Braga (18:55 CET), Zorya Luhansk – Leicester (18:55 CET)
Grup H : AC Milan – Celtic (18:55 CET), LOSC Lille – Sparta Praha (18:55 CET)
Grup I : Qarabağ – Maccabi Tel-Aviv (18:55 CET), Sivasspor – Villarreal (18:55 CET)
Grup J : LASK – Tottenham (18:55 CET), Royal Antwerp – Ludogorets (18:55 CET)
K Grubu : CSKA Moskva – Wolfsberg (18:55 CET), Feyenoord – Dinamo Zagreb (18:55 CET)
Grup L : Gent – Slovan Liberec (18:55 CET), Crvena zvezda – Hoffenheim (18:55 CET)

6. maç

10 Aralık Perşembe

Grup A : Young Boys – CFR Cluj (18:55 CET), CSKA Sofia – Roma (18:55 CET)
Grup B : Dundalk – Arsenal (18:55 CET), Rapid Wien – Molde (18:55 CET)
C Grubu : Leverkusen – Slavia Praha (18:55 CET), Hapoel Beer-Sheva – Nice (18:55 CET)
D Grubu : Standart Liège – Benfica (18:55 CET), Lech Poznań – Rangers (18:55 CET)
E Grubu : PSV Eindhoven – Omonoia (18:55 CET), PAOK – Granada (18:55 CET)
F Grubu : Napoli – Real Sociedad (18:55 CET), Rijeka – AZ Alkmaar (18:55 CET)
G Grubu : Braga – Zorya Luhansk (21:00 CET), Leicester – AEK Athens (21:00 CET)
H Grubu : Celtic – LOSC Lille (21:00 CET), Sparta Praha – AC Milan (21:00 CET)
Grup I : Villarreal – Qarabağ (21:00 CET), Maccabi Tel-Aviv – Sivasspor (21:00 CET)
J Grubu : Tottenham – Royal Antwerp (21:00 CET), Ludogorets – LASK (21:00 CET)
K Grubu : Dinamo Zagreb – CSKA Moskva (21:00 CET), Wolfsberg – Feyenoord (21:00 CET)
Grup L : Hoffenheim – Gent (21:00 CET), Slovan Liberec – Crvena zvezda (21:00 CET)

32 Tur

Çekiliş: 14 Aralık
İlk bacaklar: 18 Şubat
İkinci etaplar: 25 Şubat

Son 16

Çekiliş: 26 Şubat
İlk bacaklar: 11 Mart
İkinci ayaklar: 18 Mart

Çeyrek finaller

Çekiliş: 19 Mart
İlk bacaklar: 8 Nisan
İkinci ayaklar: 15 Nisan

Yarı finaller

Çekiliş: 19 Mart
İlk bacaklar: 29 Nisan
İkinci etaplar: 6 Mayıs

Final

Gdańsk Stadyumu, Polonya: 26 Mayıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu